Чим відрізняється керамограніт від звичайної керамічної плитки?
Керамограніт - вельми популярний оздоблювальний матеріал. На перший погляд, його важко відрізнити від звичайної керамічної плитки. І все ж він має свої особливості.

При виробництві керамограніт використовуються кілька видів глини. Також до складу входять пластифікатори. Суміш формують плитками в пресі під тиском, сушать і відправляють на випал в спеціальних печах. Матеріал утворюється завдяки хімічній реакції між компонентами, чому набуває міцність, як у граніту. Тому керамограніт і отримав таку назву.

Головні переваги керамограніт


- Висока міцність. Щільна структура плитки виключає наявність в ній мікропорожнин. Тому їй не страшні удари.
- Зносостійкість. Плитки з керамограніт чудово підходять в якості підлогового покриття. Особливо доречно його використовувати в передпокої, коридорі та інших приміщеннях, де є висока прохідність.
- Стійкість до хімічних речовин. Різного роду агресивні миючі засоби не зможуть пошкодити структуру керамограніту, тому можна без страху відтирати з нього будь-якою ганчіркою будь-які забруднення. З цієї причини плитки з цього матеріалу відмінно підійдуть для обробки кухні.
- Різноманіття. Для різних цілей є свої види керамограніту. Наприклад, він буває технічним і побутовим, полірованим і без додаткової обробки, глянцевим і матовим.

Є у цього матеріалу і свої мінуси:

- Висока вартість. Але, з огляду на позитивні якості керамограніту, його ціна себе виправдовує.
- Низька міцність плитки на вигин. Саме тому рекомендується укладати її на заздалегідь підготовлену ідеально пряму поверхню. Тоді плитка з керамограніту прослужить довго і буде радувати око весь свій термін експлуатації.