Роль меблів в дизайні квартири

Насучасніші меблі - запорука стильного дизайну квартири. Торговий центр PokrovSky у Києві
Саме меблі дає вашому інтер'єру остаточний сенс і доповнення, який згодом підтримують різні дрібниці і аксесуари. До того як ви почнете оформляти інтер'єр квартири, потрібно уявити собі його яким він повинен бути в результаті всіх робіт.

І пам'ятайте, що найкращим і найпростішим варіантом вибір одного стилю і дотримуватися його, ніж купувати ті речі, які розрізняються між собою. Можна, звичайно, спочатку придбати, наприклад, антикварний, старовинний комод, а потім, скажімо, журнальний столик в стилі "хай-тек". Але варто знати, що якщо ви робили покупку спонтанно, то результат в кінцевому підсумку, вас може засмутити.

Якщо ви захотіли додати в інтер'єр вашої кімнати нових фарб і зрадити йому нового настрою зовсім не обов'язково купувати нові речі і нові меблі, хоча це буде найпростіше рішення. Але якщо ви все ж не шукайте легких шляхів, то проявляйте фантазію і не бійтеся експериментувати. Іноді додавши одну нову вещ, інтер'єр грає зовсім по іншому. Дуже змінює вигляд кімнати шкіряні меблі, в м'яку обстановку вона додає строгості а сувору навпаки підкреслить і ніколи не зіпсує всієї картини декору.

Якщо вам захотілося поєднувати антикварну і сучасні меблі, то знайте тут потрібно дотримуватися кількох правил. По-перше, потрібно запам'ятати те, що антикварні меблі завжди буде виділятися сильніше. До того ж, такі меблі може підштовхнути вас до нових ідей. По-друге, пам'ятайте, що меблі можна відреставрувати. Наприклад, старий комод, який давно хотіли винести в гараж, може оживити фарбування і декор різними дрібницями. А старі стільчики з новою оббивкою знову допоможуть вам без особливих витрат оживити обстановку.

І пам'ятайте ніколи не треба купувати все найдорожче і найкраще, це буде виглядати дуже пафосно. У гармонійному інтер'єрі досить всього кілька домінуючих предметів дизайну.