Скандинавський стиль. Гармонія в деталях

З давніх часів саме особливий менталітет плюс умови клімату позначилися на подальшому зовнішньому вигляді скандинавського стилю в інтер'єрі. Жителі країн Скандинавії прагнули до створення теплої, затишної атмосфери в своєму домі, де в обов'язковому порядку використовувалися натуральні матеріали не тільки з поваги до природи, але й з практичної сторони. Цей напрям – це світле приміщення, де переважають прості лінії та форми, а також застосовуються натуральні матеріали, природні відтінки.

Скандинавський інтер'єр в квартирі сучасного типу відрізняється від традиційного безпосередньо самим декоруванням. Розбавити палітру приміщення, а також надати йому індивідуальності варто за рахунок оригінальних та практичних меблів, дизайнерських елементів декору, певних акцентів насичених кольорів. Замовити дизайн комплекс Київ ви завжди можете в комфортному ТЦ «PokrovSky». Галерея в центрі міста – це чудова атмосфера розкішних меблів та декору, будівельних матеріалів, сучасного освітлення та по-справжньому домашнього затишку.

Якщо говорити про комфорт, затишок, лаконічність, та, звичайно ж, простоту, що злилися воєдино в одному інтер'єрі, то це все про сучасний скандинавський стиль. Він заснований на любові до світлих просторів та мінімальних декорів, а також не позбавлений природної теплоти та чарівливого домашнього вогнища. Душа Скандинавії в оформленні житлового простору приваблює як дизайнерів, так і власників будинків пастельним оздобленням, простою обстановкою, природними матеріалами, а також байдужістю до демонстрації багатства. Подібний напрям є вельми актуальним як для квартир, так і для приватних будинків.

Інтер'єр в скандинавському стилі створить у вашому домі відчуття легкості та мрійливості. Просте оформлення кімнат необхідне для осередку затишку і максимального комфорту, а не для демонстрації розкішних апартаментів. Купити меблі скандинавський стиль в «PokrovSky» – завжди вдала ідея та найкраще рішення, адже тут на вас чекає великий вибір та приємні цінові пропозиції.
Підлога в інтер'єрі під скандинавським впливом може бути виготовлена із дерева, краще використовувати масивні дошки або паркетне покриття, головне щоб виднівся природний візерунок, який був створений натуральною деревиною. Декор мінімальний, немає сильного перевантаження простору. Всі присутні елементи декорування прості, але дуже яскраві. Скляні вази ставлять ближче до натурального світла від вікна, тому, що промені красиво падають на них, створюючи особливе сяйво. Так само монтують великі дзеркала на стінах, які візуально збільшують приміщення, заповнюють простір сонячним світлом. У скандинавському стилі будуть доречні сімейні фото на стінах або картини на морську тематику.

Будь-які дерев'яні меблі, які будуть присутні у квартирі, можуть бути простих або грубих форм. Приміром, столи з товстими ніжками із дерева, які покриваються лаком. Крім цього створити справжню Скандинавію можливо шляхом монтажу стелі з грубих балок та дощатого стельового перекриття. Торгова галерея меблів київ має прекрасний вибір для любителів скандинавського напряму в дизайні.

Саме колір відіграє головну роль у скандинавському інтер'єрі. Кращим вибором буде білий колір, який можна підкреслити яскравими елементами в природних тонах. Такими будуть відтінки моря та навколишньої природи, а також трохи акцентів червоного кольору. Подібні яскраві деталі зможуть надати білому кольору жвавості та розширять простір навколо.

Якщо говорити про м'які меблі, то варто вибирати дивани прямокутної форми із закругленими кутами сіро-синіх кольорів, прикрасивши їх подушками природних відтінків.

Кухню краще всього виконати в білосніжному кольорі, додавши до нього натуральне світле дерево або мармур та кахель.

Ніхто не забороняє створити скандинавський інтер'єр темним або багатобарвним. Приміром, зробити брутальну цегляну стіну з білими елементами та предметами, які будуть відповідати кольору меблів.

Звичайно ж, не забуваємо про камін, адже саме він найчастіше є центральною фігурою в інтер'єрі, саме він зможе зігріти вас холодними зимовими вечорами. Він не повинен бути великих розмірів, виділятися із загального фону, його головне завдання – створити затишну атмосферу шляхом своєї присутності. Зрештою, він може просто служити елементом декору.

Що стосується освітлення, то вдень це питання вирішується шляхом встановлення великих французьких чи вітражних вікон. Посилити потік світла можна шляхом монтажу білих поверхонь, що його відбивають та створять ілюзію простору. Візуально підняти стелю можна буде завдяки білосніжним стінам та більш темній дерев'яній підлозі. Світильники можуть використовуватися тільки для освітлення окремих зон у квартирі.

Ще однією відмінністю скандинавського стилю є відсутність в кімнатах живих рослин та квітів. Звичною окрасою приміщення будуть картини, а також дерево в грубій обробці. Оскільки, Скандинавія вважається батьківщиною вікінгів, то варто використовувати для декору звірячу шкуру, яку можна розкласти не тільки на підлозі, але й на стільцях.

Головне пам'ятати про те, що цей напрям в дизайні вимагає природності, простоти та виключення зайвої розкоші.

Якщо ви цінуєте зручність та функціональність в тандемі, але надмірний мінімалізм вважаєте надто скупим, то скандинавський стиль в інтер'єрі саме для вас.