торговий Центр Pokrovsky

Про нас

Галерея інтер’єрів PokrovSky

Основний принцип – комфорт для всіх!

4 000 кв.м. та понад 30 магазинів забезпечують величезний асортимент, а це означає, що Вам не доведеться далеко їхати, щоб отримати чудові пропозиції.

У галереї передбачено тематичне зонування товарних груп і площі як під декоровані шоу-руми для меблевих підприємств, що працюють на замовлення, так і площі на відкритому просторі для максимальної візуальної доступності .Все, що потрібно для Вашого дому…і Вашого бізнесу!

Коли мова заходить про те, щоб забезпечити оптимальне співвідношення ціни та надійності, ми беремо до уваги як дизайн, так і якість продукції. І ми пишаємося тим, що клієнти високо оцінили наші товари, а партнери здобули фінансову стабільність!

Ми стрімко розвиваємось, з часом тільки нарощуємо оберти! Ріст споживчої активності спонукає нас до ще більш активного залучення нових партнерів для взаємовигідного співробітництва.

Щодня покупці відвідують наші магазини, щоб обрати зручні меблі, товари для дому й отримати кваліфіковану консультацію. Нам дуже приємно, що мільйони товарів, які ми продали в минулому році, допомогли нашим споживачам та партнерам зробити їхнє життя кращим.

Підписатись на акції та новини PokrovSky
Замовити дзвінок
Залиште Ваш номер телефону і ми якнайшвидше зателефонуємо
Або зателефонуйте нам за номером
+38 (093) 208 35 05